STUDIO URODY JAGODA

Warszawa ul.Ryżowa 48, Warszawa

Zostaw swoją opinię

Informacje o salonie

W chwili obecnej nie posiadamy więcej informacji na temat salonu STUDIO URODY JAGODA znajdującego się w miejscowości Warszawa przy ulicy Warszawa ul.Ryżowa 48.

Opinie

md 2017-04-18

Od jakiegoś czasu mam przedłużone paznokcie. Poniewaz paznokcie już się w niektórych miejscach odklejały musialam się zdecydowac albo je spiłować albo uzupełnic jesli uda mi się gdziekolwiek umówić przed świętami. Niestety moja manicurzystka była juz zajęta, ale udało mi się zapisać do salonu Jagoda na Ryżowej na uzupełnienie paznokci akrylem tuż przed świętami. Tragedia!!! po wstępnym opiłowaniu paznokci manicurzystka wyjęła zel i wtedy zostałam poinformowana że oni w ogóle nie używają akrylu!!! nie mialam większego wyjście i się zgodziłam. powierchnia paznokci była pofalowana, miejsca w których materiał się odklejał (głównie dlatego przecież się zapisałam) nie zostały usunietę i wypełnione na nowo, tylko na odklejonego paznokcia nałożona została warstwa żelu. po dwóch dniach paznokieć mi odpadł reszte musiałam spiłować żeby uniknąć tego samego. Na tego typu zabieg ODRADZAM salon Jagoda. straciłam czas i pieniądze.

Emila 2014-09-17

Złe a nawet bardzo złe, fryzjerki nie kompetentne, nie umiejące dobrać odcieniu farby, chciałam jasny brąz a wyszedł ciemny z odcieniem kasztanu, pomijając ten fakt farba nakładana na długich włosach 1,5 godziny, gdzie zwykle kończy się to max 45 minut, fryzjerki tu pracujące ogólnie zestresowane podczas obecności szefowej, która jest arogancką bezczelną kobietą, po tym wycenieniu usługi powiedziałam, że tyle nie zapłacę, po czym szefowa chciała wezwać policję, Do wszystkich potencjalnych klientek szczerze odradzam wizyty w tym salonie.

Mariola 2014-07-26

W tym salonie byłam dwa razy. perwsze strzyzenie było ok nawet sie układały wiec zadolowolona byłam ze moze wkoncu znalazałam dobrego fryzjera , ale drugie strzyzenie było tragiczne wogule sie nie chciały układac koszmar.Poszukiwałam dalej dobrego fryzjera i trafiłam na faslowa Studio ombre polecam Panią Monike. Jestem stałą klientą i zawsze jestem zadowolona.

Jola 2013-10-09

Pani Jagoda znakomity fachowiec, mistrzyni w swoim fachu ! Polecam wszystkim wymagającym paniom i panom, wychodzę zawsze zadowolona z koloryzacji i fryzury. A kosmetyczka nie ograniczyła się jedynie do przeprowadzenia zabiegu, ale podzieliła się ze mną mnóstwem fachowych rad. Ceny też nie najwyższe z tego, co zdążyłam się zorientować w innych sąsiednich salonach.

stała klientka - niestety ju 2013-06-15

Data wizyty w salonie: 15.06.2013. Bardzo złe doświadczenie związane z tym salonem. Farbowałam włosy w salonie na ryżowej u p. Kasi. Nie mam wymagającego koloru – wręcz przeciwnie to brąz, a właściwie to był brąz, czyli teoretycznie coś co trudno spsuć, a jednak… Fryzjerka przetrzymała farbę na moich włosach: 1h 10 min, przy czym jest to czas od momentu zakończenia nakładania preparatu na odrosty. Włosy wyszły niemal czarne i bez połysku. Aby wrócić do dawnego odcienia mogę jedynie ściągnąć kolor - nie liczę na to, że złapią odcień jaśniejszej farby przy kolejnym farbowaniu. Rozpacz - tak mogę opisać swoje samopoczucie po wizycie. Fakt, że ruch był bardzo duży. Na zarzut o przetrzymanie farby fryzjerka zareagowała stwierdzeniem „nie było wolnej myjki”, co nie jest zgodne z prawdą. Pani Kasia zamiast zająć się klientem wyszła na zewnątrz zapalić papierosa, a gdy już skończyła palić, zamiast wrócić do salonu towarzyszyła koleżankom czekając aż i one skończą palić. W tym czasie myjka była wolna. Jak już panie do salonu wróciły, to p. Katarzyna powiedzia

była klientka 2013-06-15

żebym jeszcze chwilę poczekała, bo inna fryzjerka musi głowę umyć innej klientce. Nie jestem wymagającym klientem i naprawdę trudno mnie zdenerwować. Dziś jednak swoje zadowolenie określam na 10,5 w 10 stopniowej skali. Rachunek za farbowanie uregulowałam w standardowej wysokości. Miało być farbowanie & układanie, było tylko farbowanie, bo jak się okazuje 2h to zbyt mało czasu by także uczesać głowę. Z zakładu wyszłam w czapeczce spinając włosy gumką. Gdybym tak bardzo się nie spieszyła, porozmawiałaby o wysokości rachunku. Gorąco przestrzegam wszystkie panie przed tą osobą – wiem, że pracuje również na Skoroszewskiej. Do tego salonu niegdyś przychodziłam – dwukrotnie jednak trafiłam do tej pani i za każdym razem wracałam usmarowana farbą po brwi. Dziś kolejne spotkanie i kolejna porażka. .. Na ryżowej byłam wielokrotnie: farbowały mnie p. Iza i właścicielka salonu. Bez uwag było zawsze. Nie wiem czy wrócę na ryżową po tym doświadczeniu, uważam że przez tzw. Fryzjerkę zostałam potraktowana nieprofesjonalnie, a ze strony salonu nie fair było przyjęci

była klientka 2013-06-15

należności za usługę.

Jola 2013-02-22

Od dłuższego czasu nie mogłam znaleźć "swojej" fryzjerki, ale chyba trafiłam - pani Jagoda. Włosy ładnie się układają po strzyżeniu, dostałam kilka fajnych porad dotyczących stylizacji i pielęgnacji moich włosów. POLECAM

Monika 2012-11-18

Byłam ostatnio pierwszy raz i jestem zadowolona. Farba wyszła idealnie jak chciałam. Polecam.

Justyna 2011-06-12

ODRADZAM! Fryzjerka zniszczyła mi włosy 2 tygodnie przed ślubem. Chaos i brak profesjonalizmu - omijajcie szerokim łukiem!

Napisz opinię o STUDIO URODY JAGODA

Oceń swoje doświadczenia z salonem

Warszawa ul.Ryżowa 48
Warszawa
jagodastudio@wp-.pl
22 303 20 80

Oferta

  • Fryzjerstwo

Aktualizuj wpis