Lakiery Hybrydowe Polish Hybrid

Moda na profesjonalny wizaż trwa w najlepsze, nie tylko przy okazji wielkich wyjść, ale również w ramach codziennych stylizacji.

Domowy zestaw do makijażu

Generalnie kwestia makijażu ma dzisiaj jakby dwie twarze. Jedna część kobiet postuluje minimalne podejście do tematu, delikatnie muskając twarz najlepiej naturalnym podkładem. Druga część wybiera bardziej wyrazistą opcję, wykorzystując przy tym całą gamę dostępnych kosmetyków od bazy po rozświetlacze. Niezależnie od preferencji kwestia malowania paznokci dotyczy większości kobiet, nawet tych, które makijaż na twarzy wykonują okazjonalnie. Dzięki tzw. potocznie hybrydom, które utrzymują się na paznokciu wiele tygodni ta metoda stylizacji paznokci ma wiele zwolenniczek.

Jakie są plusy manicure hybrydowego?

Przede wszystkim manicure hybrydowy jest bardzo trwały i w ogóle nie odpryskuje. Paznokcie wyglądają niesamowicie pięknie bez śladów rozwarstwiania i smug, co ma często miejsce w przypadku tradycyjnych lakierów. Efekt utrzymuje się przez kilka tygodni, co jest największą zaletą tej metody.

Ceny w salonach kosmetycznych oscylują wokół 50 zł za stylizację hybrydą. Jest to cena dosyć średnia, biorąc pod uwagę efekt końcowy i długoterminowe działanie.

Manicure hybrydowy można wykonać samemu w domu. Niezbędne są do tego różne akcesoria, bez których nie da się wykonać hybrydy. Przede wszystkim potrzebna jest specjalna lampa do wysuszania nakładanych preparatów. Paznokcie muszą być odpowiednio przygotowane, więc cały zestaw do pilnikowania także jest potrzebny. Konieczne jest posiadanie odpowiedniej bazy pod lakier i topu do wykończenia. Najważniejsze są lakiery polishhybrid.pl, których specjalna formuła gwarantuje profesjonalny image. Ten zakres produktów wystarczy, by w domowych warunkach samemu móc wykonać manicure hybrydowy. Trzeba zaznaczyć, że jest to proces dosyć długotrwały, jednak dla efektu końcowego, który jest oszałamiający warto poświęcić ten czas.

Jedyną wadą jest dosyć wysoki koszt takiego zestawu, gdyż na początku trzeba zainwestować nawet kilkaset złotych. Jest to spory wydatek, który opłaca się tylko wtedy, kiedy manicure hybrydowy wykonuje się regularnie. Przy sporadycznym malowaniu paznokci tą metodą lepiej jest oddać się w ręce profesjonalisty i skorzystać z oferty salonów.