Babicz Małgorzata Salon Fryzjerski

ul. Borsucza 20, Kraków

Zostaw swoją opinię

Informacje o salonie

W chwili obecnej nie posiadamy więcej informacji na temat salonu Babicz Małgorzata Salon Fryzjerski znajdującego się w miejscowości Kraków przy ulicy ul. Borsucza 20.

Opinie

no 2013-12-02

chciałam, żeby fryzjer dobrał mi jakąś stylizację, która będzie pasowała do mnie (jestem naturalną brunetką, o włosach do biustu, z owalnym kształtem twarzy). i teraz konkrety: 1) pani strasznie szarpała mnie za włosy, robiła to nieustannie, pomimo że zwracałam jej wielokrotnie uwagę; podczas stylizacji tak ciągnęła mnie za włosy, że myślałam, że mi je zwyczajnie wyrwie; wyszarpała mi tyle włosów, ile łącznie wypada mi przez cały tydzień; dodatkowo, włosy, które mi po wizycie w salonie wzmożenie wypadają, są nadal odkształcone od szczotki, która rzeczona fryzjerka mi kręciła włosy; 2) ilość kosmetyku do stylizacji, który nałożyła mi ta kobieta, był znacznie za duży, bo spowodował, że miałam włosy poklejone jak skorupę; dodatkowo, fryzjerka nałożyła mi później piankę na całą skórę głowy (zamiast robić to pasmami, żeby pianka nie zastygła, zanim zdąży zakręcić włosy), przez co jak kręciła włosy pod koniec, to włosy były całkiem suche; sukcesywnie fryzjerka spryskiwała mi włosy lakierem (ponad 5 razy), co spowodowało, że ledwie je domyłam (naprzemiennie

no, cd. 2013-12-02

stosując odżywkę i szampon); 3) ogólnie wynik końcowy był straszny: trochę metro, trochę retro; z przodu Marlon Brando, z tyłu natapirowana Małgorzata Ostrowska (z lat 80'), a robienie tego paskudztwa trwało ponad 3 godziny. podsumowując: tragedia - powinien jej ktoś zabronić pracy z ludźmi, bo minęła się z powołaniem! odradzam wizytę w tym "salonie"

fff 2012-08-05

Milo wspominam wizyte w tym salonie ze wzgledu na cięcia, jakie proponuje p. Babicz. Jesli kiedykolwiek bede w Krakowie, na pewno sie wybiore.

Monia 2012-07-12

Bardzo dobry salon, świetni kreatywni fryzjerzy zawsze chętni do pomocy.

Gosik 2011-06-24

Czekałam b.długo na wizytę u Pani Babicz- niestety źle trafiłam salon dobry dla stałych klientek i znajomych te są obsługiwane poza kolejnością o fachowo reszta na łapu capu jeżeli masz czas i cierpliwość ok 5 godzin na to żeby Cię obsłużono ten salon jest dla Ciebie

Napisz opinię o Babicz Małgorzata Salon Fryzjerski

Oceń swoje doświadczenia z salonem

ul. Borsucza 20
Kraków
12 267 10 73

Oferta

  • Fryzjerstwo

Aktualizuj wpis